Toshkentda 24-noyabr kuni har yili o‘tkaziluvchi Tehnikum Blogger Awards 2023 yirik blogerlarni taqdirlash marosimi bo‘lib o‘tdi. 7Media kompaniyasi tadbirda strategik Digital-hamkor sifatida ishtirok etdi.
Tehnikum Blogger Awards har yili o‘tkaziladigan keng ko‘lamli tadbir bo‘lib, unda Tehnikum maktabi turli nominatsiyalar bo‘yicha ilg‘or blogerlarni aniqlaydi va taqdirlaydi.
7media, reklama
7Media kompaniyasi vakillari Mamed Gasanov, marketing bo‘limi boshlig‘i va Islom Xoliqov, rivojlantirish bo‘limi boshlig‘i bloger Sitora Musayevani “Eng foydali bloger” nominatsiyasida taqdirlashdi va esdalik sovg‘alarini taqdim etishdi. Mazkur nominatsiyaning tanlanganligi sababi shundaki, u 7Media kompaniyasining ijtimoiy mas’uliyat va jamiyatga foyda haqidagi g‘oyalariga hamohangdir.
7Media jamiyatga foydasi teguvchi blogerlar va boshqa sohalar vakillarini qo‘llab-quvvatlab keladi. Kompaniyaning taniqli suratchi Aleksandr Yugay bilan yaqindagi hamkorligi bunga yorqin misol bo‘la oladi. Aleksandr Yugayning “Yurtimizning qalbi — odamlar” nomli ijtimoiy loyihasi 7Media LED-ekranlarida namoyish etilgan edi.

В Ташкенте 24 ноября состоялась ежегодная премия Tehnikum Blogger Awards 2023. Компания 7Media приняла участие в мероприятии в качестве стратегического Digital-партнера.
Tehnikum Blogger Awards — это масштабное ежегодное событие, в котором школа Tehnikum определяет и награждает топовых блогеров в различных номинациях.
Представители компании 7Media Мамед Гасанов, руководитель отдела маркетинга, и Ислом Халиков, руководитель отдела по развитию наградили блогера Ситору Мусаеву в номинации «Лучший полезный блогер» и вручили ей памятные подарки. Эта номинация для награждения была выбрана не просто так — именно она перекликается с ценностями компании о социальной ответственности и полезности для общества.
Компания приветствует блогеров или представителей других сфер, которые несут пользу обществу. 7Media отдельно подчёркивает, что поддерживает деятелей и публичных персон занимающихся общественно значимой деятельностью. Ярким примером этому служит недавнее партнёрство компании с известным фотографом Александром Югаем. 7Media транслировала социальный проект фотографа под названием «Душа страны — это люди» на своих LED-экранах.