Chery o‘tgan dam olish kunlarida brendning barcha avtomobillari modellari egalarini yirik tadbirda jamladi, avtokarvonda Arrizo 6 Pro sedanidan Tiggo 7 Pro va Tiggo 8 Pro Max krossoverlarigacha ishtirok etdi. Ushbu karvon ishtirokchilari O‘zbekistonning turli hududlarida istiqomat qiladi va ular brend ishtiyoqmandlarining do‘stona hajmamiyatini shakllantirish hamda mustahkamlashga xizmat qiladi.
Chery avtomashinalarining katta karvoni Toshkent-Samarqand yo‘nalishi bo‘ylab harakatlandi, uning uzunligi 300 kilometrni tashkil etdi. Chery avtomobillarining 100 ga yaqin egalari sayohatda ishtirok etib, o‘z avtomobillarining imkoniyatlarini yana bir bor sinab ko‘rdi.
Mijozlar belgilangan masofani bosib o‘tish orqali avtomobilning imkoniyatlarini to‘liq baholashi mumkin edi. Ko‘pgina xaridorlar mashina murakkab ob-havo sharoitida ham yo‘l yuzida erkin harakatlanishiga guvoh bo‘ldi, shuningdek, yana boshqa qulayliklarni sinab ko‘rdi.
Tadbir Samarqand shahridagi “Boqiy shahar” majmuasida yakunlandi, u yerda mehmonlarni milliy tarixiy libos kiygan posbonlar kutib olib, bayramga sharqona fayz qo‘shdi.
Musobaqa doirasida ishtirokchilar uchun “Boqiy shahar” majmuasi bo‘ylab qiziqarli kvest tashkil etildi, unda har bir ishtirokchi o‘zini haqiqiy sharqona muhitda his etdi, deyish mumkin.
Tadbir O‘zbekistondagi Chery brendi hamda ADM Global distribyutori tashabbusi bilan tashkil etilgan With Chery With Love loyihasi doirasida o‘tkazildi.
ADM Global va Chery o‘z mijozlarini qo‘llab-quvvatlash va avtomobil egalari orasidagi ishonch darajasini mustahkamlash maqsadida shu kabi tadbirlarga sarmoya kiritishda davom etmoqda.
With Chery With Love loyihasi uchrashuv, sarguzasht va tajriba almashish uchun noyob imkoniyatlarni taqdim etish maqsadida rivojlanadi, bu esa Chery kompaniyasi o‘z mijozlarining hayot sifatini yaxshilashiga sodiqligini isbotlaydi.
O‘zbekistondagi rasmiy dilerdan sotib olingan Chery avtomobillarining barcha egalari ushbu qiziqarli loyihaning bir qismi hisoblanadi.

В минувшие выходные бренд Chery организовал внушительное автомобильное мероприятие, объединив владельцев всего модельного ряда Chery: от седана Arrizo 6 Pro до кроссоверов Tiggo 7 Pro и Tiggo 8 Pro Max. Участники данного автопробега представляли различные регионы Узбекистана, что способствует формированию и укреплению уникального сообщества преданных поклонников марки.
Многочисленная колонна автомобилей Chery двигалась по маршруту Ташкент — Самарканд, протяжённость которого составила впечатляющие 300 км. Около 100 владельцев марки Chery приняли участие в заезде, наслаждаясь возможностями своих транспортных средств.
Так, двигаясь в пункт назначения, клиенты могли оценить передовые технологии автомобилей. Многим клиентам удалось по-новому взглянуть на возможности своих автомобилей, ощутить уверенное сцепление с дорожным покрытием в сложных погодных условиях, а также комфортные опции.
Мероприятие завершилось развлекательным перформансом в изысканном комплексе «Вечный город» в Самарканде, где владельцев встречали стражники в исторических национальных костюмах, добавляя восточный колорит к мероприятию.
В рамках заезда для участников был организован захватывающий квест по «Вечному городу», где каждый участник смог погрузиться в захватывающую восточную атмосферу. Гости с удовольствием проходили испытания квеста и зарабатывали золотые монеты Chery.
Заезд был организован в рамках проекта With Chery With Love, инициированного брендом Chery в Узбекистане, а также компанией-дистрибьютором ADM Global.
ADM Global и Chery продолжают инвестировать в подобные события, стремясь поддерживать своих клиентов и укрепляя уровень доверия владельцев автомобилей Chery.
Проект With Chery With Love развивается, предоставляя уникальные возможности для встреч, приключений и обмена опытом, подчёркивая тем самым неизменное стремление бренда к улучшению качества жизни своих клиентов.
Все владельцы автомобилей Chery, приобретённые у официального дилера в Узбекистане, являются частью этого увлекательного проекта.