15, 16 ва 17 июль кунлари Тошкентнинг марказида, Tashkent City боғида навбатдаги кенг кўламли тадбир — Muzzday 2022 музқаймоқ ва ичимликлар фестивали бўлиб ўтади. Келаётган дам олиш кунларида чилла бўлишига қарамай, бу ерда мазали, ширин ва салқин бўлади, асосийси эса — ёзга хос қизиқарли ва қувноқ муҳит яратилади. Тадбирда порцияли ёки бутун оилага етадиган фрезер музқаймоғи, табиий ингредиентлардан тайёрланган джелатони татиб кўришингиз ёки ёз мавсумининг охиригача заҳира қилиб қўйишингиз мумкин. Muzzday 2022 музқаймоқдан ташқари ичимликларни ҳам тақдим этади: шарбатлар, газли ичимликлар, морслар, айс-ти ва бошқалар.
Боғ барча меҳмонлар учун кенг кўламли кўнгилочар дастур тайёрламоқда. Уч кун давомида саҳнада таниқли ўзбек санъаткорларининг чиқишлари бўлиб ўтади. Боғ ҳудуди бўйлаб ёрқин костюмлардаги аниматорлар болаларга қувонч улашади. Шунингдек, меҳмонларни қизиқарли акциялар, танлов ва совғалар кутмоқда.
Фестивалга кириш бепул. Дўстлар, оила аъзолари ва болажонлар билан келиб, вақтни чоғ ўтказиш мумкин.
Tashkent City боғи уч кунга тадбиркорлар учун бизнес-учрашувлар ва манфаатли битимлар, меҳмонлар учун эса қизиқарли тадбирлар манзилига айланади. Дам олиш кунларида бу ерга 100 мингдан ортиқ меҳмонлар келиши кутилмоқда.
Dolce Italia, Gia, «Коровка из Кореновки», Mondo, Ice & Gold exclusive, Puro, Pink Vanilla, Moscow Ice cream ва бошқа кўплаб брендлар Muzzday 2022 фестивалида ўз иштирокини тасдиқлади.
Фестивалда иштирок этиш учун қуйидаги рақам орқали сўров қолдиришингиз мумкин: (+998) 99−005−27−97, (+998) 90−989−87−22.

15, 16 и 17 июля в центре столицы, в парке Tashkent City пройдет очередное грандиозное событие — фестиваль мороженого и напитков Muzzday 2022. В эти дни здесь будет вкусно, сладко, прохладно несмотря на чиллю, а главное — по-летнему весело и интересно.
Фрезерное мороженое, джелато из натуральных ингредиентов, в порционных упаковках и на большую семью — все это можно будет попробовать на месте или закупиться на оставшуюся половину лета. Muzzday 2022 не ограничивается мороженым — летом важно соблюдение питьевого режима. Соки, газировки, морсы, айс-ти и другие напитки будут активно представлены на промоточках.
Парк готовит развлекательную программу для посетителей. Три дня подряд на главной сцене будут проходить концерты известных узбекских артистов. По всей территории парка аниматоры в красочных костюмах будут развлекать детей. Также гостей ждут акции, конкурсы и подарки.
Вход на фестиваль бесплатный. Можно прийти с друзьями, семьей, а также весело провести время с детьми.
На три дня парк Tashkent City станет местом бизнес-встреч, выгодных контрактов для предпринимателей и интересной локацией для посетителей. Ожидается, что за уикенд парк посетят более 100 000 человек.
В фестивале Muzzday 2022 уже подтвердили участие такие бренды, как Dolce Italia, Gia, «Коровка из Кореновки», Mondo, Ice & Gold Exclusive, Puro, Pink Vanilla, Moscow Ice cream и многие другие.
Подать заявку на участие компании в фестивале можно по телефонам: (+998) 99−005−27−97, (+998) 90−989−87−22.