2022−2023 ўқув йилида Kundalik учун йиллик обуна тўлови 8000 сўмга туширилади. Фойдаланувчиларга қулай бўлиши учун иккита тариф режалари тақдим этилади: Kundalik ва PRO Kundalik.
Kundalik нархи 1 сентябрдан бошлаб йилига 8000 сўмга туширилади. Мазкур сумма учун kundalik.com веб-сайтида электрон кундалик билан ишлаш ёки Kundalik.Family мобил иловаси орқали унинг кенгайтирилган функцияларидан фойдаланмасдан ахборот хабарларини олиш мумкин. Шу билан бирга, Kundalik учун ҳар бир болага алоҳида тўлов амалга оширилади.
PRO Kundalik талқини нархи йилига 40 минг сўм туради. Мазкур суммага сайтдаги электрон кундаликдан фойдаланиш ҳамда Kundalik.Family мобил иловасининг кенгайтирилган функциялари киради. PRO Kundalik обунаси учун тўлов амалга оширилганда оилавий фойдаланиш режими ёқилади: мактаб ҳаёти ҳақида батафсил маълумот олишни хоҳловчи барча қариндошлар ҳамда мактаб ўқувчилари Kundalik.Family иловасидан чекловларсиз фойдаланишлари мумкин бўлади.
Шунингдек, сиз PRO Kundalik пакетини бир ойга PlayMarket ёки AppStore`да 0,49 АҚШ доллари эвазига харид қилишингиз мумкин. Бунда фойдаланувчи илованинг веб-версияси ва кенгайтирилган вариантларига кириш ҳуқуқига эга бўлади.
Илова ва сайтдаги обуна нархи PlayMarket ва AppStore`да хорижий валюта курсининг конвертацияси туфайли бироз фарқ қилиши мумкин. PlayMarket ва AppStore`га фақат Visa ёки MasterCard`дан фойдаланиб, телефонингиз созламаларига мос келадиган валютада обунани расмийлаштириш мумкин.
Муқобил тўлов усуллари kundalik.com сайтида мавжуд. Ҳозирда обуна учун тўловни Davr Bank, Click ёки Payme тўлов тизимлари орқали, шунингдек Davr mobile, Click Evolution, Payme мобил иловаларида Kundalik ID дан фойдаланган ҳолда тўлаш мумкин.

Стоимость подписки на Kundalik с 1 сентября будет снижена до 8000 сумов в год. За эту сумму можно работать с электронным дневником на сайте kundalik.com или получать информационные сообщения в мобильном приложении Kundalik.Family без доступа к его расширенным функциям. При этом доступ к Kundalik оплачивается за каждого ребенка отдельно.
PRO Kundalik стоит 40 тысяч сумов в год. В эту сумму входит доступ к электронному дневнику на сайте, а также расширенные функции мобильного приложения Kundalik.Family. При оплате подписки PRO Kundalik включается режим семейного доступа: все дети-школьники в семье, а также их родственники, которые хотят получать подробную информацию о школьной жизни, смогут пользоваться приложением Kundalik.Family без ограничений.
Приобрести пакет PRO Kundalik также можно на месяц за 0,49 долларов в PlayMarket или AppStore. При этом пользователю будет доступна веб-версия и расширенные опции приложения.
Стоимость годовой подписки в приложении и на сайте может незначительно отличаться из-за пересчета курса валюты. Оформить подписку в PlayMarket и AppStore можно только с помощью Visa или MasterCard в валюте, которая соответствует настройкам вашего телефона.
Альтернативные способы оплаты доступны на сайте kundalik.com. Сегодня оплатить подписку можно через Davr Bank, платежную систему Click или Payme, также с помощью Kundalik ID в мобильных приложениях Davr Mobile, Click Evolution, Payme.