Veolia Energy Tashkent`нинг эслатишича, 15 апрелдан иссиқ сув таъминотида тўрт кунлик узилишлар бошланади.
Ўчириш манзиллари ва саналари
1-ИМ (М-1,4) — 22 апрелдан 26 апрелгача
Мустақиллик шоҳ кўчаси, Мирзо Улуғбек, Буюк ипак йўли, Қори Ниёзий, Муҳаммад Юсуф, Сайрам, Тамарахоним, Оққўрғон, Ўткир Султонов, Осиё, Лев Толстой, Навниҳол, Навниҳол 3-кўчаси, Ясси, Қаландар, Бўзкўча, Сайрам 5-тор кўчаси, Сайрам 7-тор кўчаси, Чуст, Катта Дархон, Катта Дархон 2-тор кўчаси, Геология, Иброҳим Мўминов, Ниёзбек йўли, Кичик ҳалқа йўли, Катта ҳалқа йўли, Дўрмон йўли, Шаҳриобод, Зиёлилар, Мирзакалон Исмоилий, Паркент, Боғишамол, Наманган, Зарбулоқ, Қирқйигит, Тамарахоним тор кўчаси, Озодлик, Феруза кўчалари, Ялонғоч, Тошқишлоқмаш, Мавлоно Риёзий, Бўз-1, Бўз-2, Феруза даҳалари, ТошГРЭС посёлкаси, Ҳамид Олимжон майдони, Тошкент давлат аграр университети ҳудуди.
2-ИМ — 15 апрелдан 19 апрелгача
Мирзо Улуғбек, Темур Малик, Авайхон, Мингбулоқ, Миришкор, Шукур Бурхонов, Раззоқ Ҳамроев, Салом, Дўрмон йўли кўчалари, Қорасув-1,2,3,4,6 даҳалари.
3-ИМ (М-1,4) — 6 майдан 10 майгача
Бунёдкор шоҳ кўчаси, Навоий, Олмазор, Беруний, Ислом Каримов, Қоратош, Фурқат, Афросиёб, Кичик ҳалқа йўли, Шифонур, Зиё, Қорақамиш, Талабалар, Университет, Самарқанд Дарвоза, Абай, Абдулла Қодирий, Кўкча Дарвоза, Бешёғоч, Нурафшон, Пахтакор, Ҳувайдо, Гулобод кўчалари, Чорсу майдони, Чорсу, Қоратош, Олмазор, Бешёғоч, М-10, 11, 13, 14, 26, 27, 28, Б-1, Б-2, Б-3, Қорақамиш 2/1 даҳалари, Талабалар шаҳарчаси, ТошДТУ ҳудуди.
4-ИМ (М-0,1,4,8) — 29 апрелдан 3 майгача
Амир Темур, Мустақиллик шоҳ кўчалари, Аҳмад Дониш, Шароф Рашидов, Яҳё Ғуломов, Шаҳрисабсз, Шастри, Янгишаҳар, Дехқонобод, Соҳибкор, Катта ҳалқа йўли, Шаҳристон, Уч Қаҳрамон, Мойқўрғон, Рихсилий, Янги Юнусобод, Юнусота, Жумамасжид, Осиё, Боғишамол, Минор 1-берк, Чингиз Айтматов, Кичик ҳалқа йўли, Ҳамид Олимжон, Мингўрик, Абдулла Қодирий, Бодомзор, Кўргазма, Қозитарнов, Гиргиртепа, Шивли, Шуҳрат, Боғиравон, Мукаррама Турғунбоева, Гулсарой, Себзор, Олтинсой, Шимолий Олмазор, Зулфияхоним, Лабзак, Нурафшон, Қорақамиш, Қорақамиш 1-кўчаси, Талабалар, Университет, Белтепа, Фаробий, Беруний, Мухбир, Мирзо Ғолиб, Шифокорлар, Шифокорлар 2-кўчаси, Қамарнисо кўчалари, Белтепа, Ибн Сино 1,2, Жарариқ, Қамарнисо, Бешқўрғон-1,2,3,4, Олимпия, Шифокорлар шаҳарчаси, Талабалар шаҳарчаси, ЎзМУ, ТошДТУ ҳудудлари, Юнусобод даҳаси 1−19 мавзелари, М-1,2,4,5,6,12,15, М-17,18 (Себзор), Тахтапул, Қорақамиш 1/1, ½, 1/3, ¼, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5 даҳалари, Ҳамид Олимжон майдони.
5-ИМ (М-0,4) — 15-апрелдан 19-апрелгача
Заргарлик, Лутфий, Боғистон, Қатортол, Гулистон, Фарҳод, Чўпонота, Боғибўстон, Кичик ҳалқа йўли, Наққошлик, Дўмбиробод, Дўмбиробод 4-тор кўчаси, Серқуёш, Ўсмир, Тахиатош, Ширин, Мақсуд Шайхзода, Қатортол 1-кўчаси, Қатортол 2-кўчаси, Катта Хирмонтепа, Тақачи, Катта ҳалқа йўли, Ўрикзор, Бешқайрағоч, Тўқимачи, Нашриёт, Юсуф Саккокий, Фозилтепа кўчалари, Чилонзор даҳаси 5−26,30,31,Г9А,20А мавзелари, Дўмбиробод, Шарқ, Гулистон, Ал-Хоразмий 1,2, Бешқайрағоч, Изза даҳалари, Ўрикзор бозори доирасида.
6-ИМ — 22 апрелдан 26 апрелгача
Мунис, Сарикўл, Эски Сарикўл, Янгизамон, Янги Қўйлиқ, Абдурауф Фитрат, Фарғона йўли, Толлимаржон, Файзобод, Меҳржон, Сайҳун, Сурхон кўчалари, Қўйлиқ 1−7, Қўйлиқ-Айланма даҳалари.
7-ИМ — 6 майдан 10 майгача
Қорасув, Бешариқ, Бирлашган, Бирлашган 2-тор кўчаси, Элбек, Асалобод, Қурувчилар, Уйсозлар, Паркент, Чўлпон, Алимкент кўчалари, Оҳангарон шоссеси, Тузел-1,2,3,4, Уйсозлар-1, Асалобод-1,2, Авиасозлар шаҳарчаси -1,1а, 2,3,4 даҳалари.
8-ИМ — 13 майдан 17 майгача
Янги Сергели йўли, Меҳригиё, Сўғдиёна, Қипчоқ, Чинор, Давлатобод, Дўстлик, Мирзо Турсунзода, Жаҳонаро, Қўрғонтепа кўчалари, Сергели 1−8А, Йўлдош-1−18, М-1,2,3, Дўстлик-1,2 даҳалари.
ТошИEМ (М-0,5,8) 29 апрелдан 3 майгача
Амир Темур, Мустақиллик шоҳ кўчалари, Шароф Рашидов, Навоий, Бобур, Глинка, Шота Руставели, Боғибўстон, Арнасой, Катта Чилонзор, Муқимий, Сеул, Чўпонота, Нурафшон, Гулханий, Лутфий, Боғистон, Самарқанд Дарвоза, Афросиёб, Шаҳрисабз, Тарас Шевченко, Нукус, Ойбек, Фидокор, Авлиёота, Моштабиб, Миробод, Аския, Шохжаҳон, Жамшид Шоший, Абдулла Авлоний, Белариқ, Имом ат-Термизий, Ўрикзор, Боғтепа 5-тор кўчаси, Жийдазор 1-тор кўчаси, Якуб Колос, Чимкент, Яҳё Ғуломов, Буюк Турон, Истиқбол, Зарафшон, Махтумқули, Ислом Каримов, Бухоро, Истиқлол, Содиқ Азимов, Саид Барака, Матбуотчилар, Сайилгоҳ, Шастри, Элбек, Кичик ҳалқа йўли, Кичик Бешёғоч, Абдулла Қаҳҳор, Ҳайдар Алиев, Қумариқ, Олтин водий кўчалари, М-1,2,4,5,7, Оқтепа даҳалари, Чилонзор даҳаси 1−5, 7, Е,И, Оқтепа, Қушбеги, Бошлиқ мавзелари, Учувчилар шаҳарчаси.

Компания Veolia Energy Tashkent напомнила, что с 15 апреля начнутся четырёхдневные отключения горячей воды.
Адреса и даты отключения
ТЦ-1 (М-1,4) — с 22 по 26 апреля
Проспект Мустакиллик, улицы Мирзо Улугбека, Буюк ипак йули, Кары Ниёзий, Мухаммад Юсуф, Сайрам, Тамараханум, Аккурган, Уткира Султанова, Осиё, Льва Толстого, Навнихол, 3-я улица Навнихол, Ясси, Каландар, Буз, 5-й проезд Сайрам, 7-й проезд Сайрам, Чуст, Катта Дархан, 2-й проезд Катта Дархан, Геология, Ибрахима Муминова, Ниёзбек йули, Кичик халка йули, Катта халка йули, Дурмон йули, Шахриабад, Зиёлилар, Мирзакалон Исмоилий, Паркент, Богишамол, Наманганская, Зарбулак, Киркйигит, проезд Тамараханум, Озодлик, Феруза, массивы Ялангач, Ташсельмаш, Мавлоно Риёзи, Буз-1, Буз-2, Феруза, посёлок ТашГРЭС, площадь Хамида Алимджана, зона Ташкентского государственного аграрного университета.
ТЦ-2 — с 15 по 19 апреля
Улицы Мирзо Улугбека, Темура Малика, Авайхон, Мингбулак, Миришкор, Шукура Бурханова, Раззока Хамроева, Салом, Дурмон йули, массивы Карасу — 1, 2, 3, 4, 6.
ТЦ-3 (М-1,4) — с 6 по 10 мая
Проспект Бунёдкор, улицы Навои, Алмазар, Беруни, Ислама Каримова, Караташ, Фуркат, Афросиаб, Кичик халка йули, Шифонур, Зиё, Каракамыш, Талабалар, Университетская, Самарканд Дарвоза, Абдулла Кадыри, Кукча Дарвоза, Бешагач, Нурафшон, Пахтакор, Хувайдо, Гулабад, площадь Чорсу, массивы Чорсу, Караташ, Алмазар, Бешагач, Ц-10, 11, 13, 14, 26, 27, 28, Б-1, Б-2, Б-3, Каракамыш 2/1, Студенческий городок, ТашГТУ.
ТЦ-4 (М-0,1,4,8) — с 29 апреля по 3 мая
Проспекты Амира Темура, Мустакиллик, ул. Ахмада Даниша, Шарофа Рашидова, Яхё Гулямова, Шахрисабз, Шастри, Янгишахар, Дехканабад, Сахибкор, Катта халка йули, Шахристанская, Уч Кахрамон, Мойкурган, Рихсили, Янги Юнусабад, Юнусота, Джумамасжид, Осиё, Богишамол, 1-й тупик Минор, Чингиза Айтматова, МКАД, Хамида Алимджана, Мингурик, Абдулла Кадыри, Бодомзор, Кургазма, Козитарнов, Гиргиртепа, Шивли, Шухрат, Богиравон, Мукаррамы Тургунбаевой, Гулсарай, Себзар, Олтинсой, Шимолий Олмазор, Зульфияхонум, Лабзак, Нурафшон, Каракамыш, 1-я улица Каракамыш, Талабалар, Университетская, Белтепа, Фараби, Беруни, Мухбир, Мирзо Голиба, Шифокорлар, 2-я улица Шифокорлар, Камарнисо, массивы Белтепа, Ибн Сино-1,2, Джарарык, Камарнисо, Бешкурган — 1, 2, 3, 4, Олимпия, Медгородок, Студенческий городок, НУУз, ТашГТУ, массив Юнусабад кварталы 1−19, Ц-1, 2, 4, 5, 6, 12, 15, Ц-17,18 (Себзар), Тахтапуль, Каракамыш 1/1, ½, 1/3, ¼, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5, площадь Хамида Алимджана.
ТЦ-5 (М-0,4) — с 15 по 19 апреля
Улицы Заргарлик, Лутфи, Богистон, Катартал, Гулистан, Фархадская, Чопонота, Богибустон, МКАД, Наккашлык, Домбрабад, 4-й проезд Домбрабад, Серкуёш, Усмир, Тахиаташ, Ширин, Максуда Шейхзада, 1-я улица Катартал, 2-я улица Катартал, Катта Хирмонтепа, Такачи, Катта халка йули, Урикзор, Бешкайрагач, Тукимачи, Нашрият, Юсуфа Саккоки, Фозилтепа, массив Чиланзар кварталы 5−26, 30, 31, Г9А, 20А, Домбрабад, Шарк, Гулистан, Аль Хорезми-1,2, Бешкайрагач, Изза, зона рынка Урикзор.
ТЦ-6 — с 22 по 26 апреля
Улицы Мунис, Сарыкуль, Эски Сарикуль, Янгизамон, Янги Куйлюк, Абдурауфа Фитрата, Фаргона йули, Таллимарджан, Файзабад, Мехрджан, Сайхун, Сурхан, массивы Куйлюк 1−7, Куйлюк — Обводная.
ТЦ-7 — с 6 по 10 мая
Улицы Карасу, Бешарык, Бирлашган, 2-й проезд Бирлашган, Эльбек, Асалобод, Курувчилар, Уйсозлар, Паркент, Чулпон, Алимкент, Ахангаранское шоссе, массивы Тузель — 1, 2, 3, 4, Уйсозлар — 1, Асалобод — 1, 2, Авиагородок — 1, 1а, 2, 3, 4.
ТЦ-8 — с 13 по 17 мая
Улицы Янги Сергели йули, Мехригиё, Сугдиёна, Кипчак, Чинар, Давлатабад, Дустлик, Мирзо Турсунзада, Жахонаро, Кургонтепа, массивы Сергели 1−8А, Спутник — 1−18, Ц-1, 2, 3, Дустлик — 1, 2.
ТЭЦ (М-0,5,8) — с 29 апреля по 3 мая
Проспекты Амира Темура, Мустакиллик, улицы Шарофа Рашидова, Навои, Бабура, Глинки, Шота Руставели, Богибустон, Арнасай, Катта Чиланзар, Мукими, Сеульская, Чопонота, Нурафшон, Гульхани, Лутфи, Богистон, Самарканд Дарвоза, Афросиаб, Шахрисабз, Тараса Шевченко, Нукус, Айбек, Фидокор, Авлиёата, Моштабиб, Мирабад, Аския, Шахжахон, Джамшида Шоши, Абдулла Авлони, Беларык, Имом ат-Термези, Урикзор, 5-й проезд Богтепа, 1-й проезд Жийдазор, Якуба Коласа, Чимкентская, Яхё Гулямова, Буюк Турон, Истикбол, Зарафшан, Махтумкули, Ислама Каримова, Бухара, Истиклол, Садика Азимова, Саида Барака, Матбуотчилар, Сайилгох, Шастри, Эльбек, Кичик халка йули, Кичик Бешагач, Абдулла Каххара, Гейдара Алиева, Кумарык, Олтин водий, массивы Ц-1, 2, 4, 5, 7, Актепе, Чиланзар кварталы 1−5, 7, Е, И, микрорайон Актепе, Кушбеги, Башлык, массив Учувчилар шахарчаси.