Тошкент шаҳридаги 30-сонли меҳрибонлик уйида бўлиб ўтган ушбу тадбирда қатнашган ҳар бир бола ўзини қадрли ва севимли ҳис қила олди. Болаларинг кулгиси эса эзгулик ва эътибор дунёни ижобий томонга ўзгартиришга қодир эканини яна бир бор исботлади.
Ўзбекистондаги илк маҳаллий рақамли банк ANORBANK бу йил молиявий хизматлар бозоридаги тўрт йиллигини нишонлади. Ушбу муҳим сана муносабати билан банк томонидан Тошкент шаҳридаги 30-сонли меҳрибонлик уйи тарбияланувчилари учун хайрия байрами ташкил қилинди.
anorbank, реклама
Тадбирда 7 дан 17 ёшгача бўлган 100 дан ортиқ бола иштирок этди. Улар учун турли мусиқа танловлари, кимёвий моддалар шоуси ва рақс томошалари намойиш қилинди. Дастурнинг энг диққатга сазовор қисми таниқли иллюзионист Дмитрий Поляковнинг чиқиши бўлиб, у ёш томошабинларда катта қизиқиш уйғотди.
Тадбирда байрамона кайфият яратиш мақсадида InTrend рақс гуруҳи ўз чиқишларини намойиш қилди. Бутун байрам давомида рақс майдонини болаларнинг кулгиси ва қувончли таассуротлари қамраб олди.
Тадбир сўнгида болалар серпантин шоусидан баҳраманд бўлди ва улар учун байрам дастурхони ёзилди.
Шунингдек, банк тўрт йиллиги муносабати билан Ўзбекистон молиявий хизматлар бозорида эришган ютуқлари ва мавқеи акс эттирилган ҳисобот ролигини тақдим этди.
ANORBANK`нинг замонавий ҳамда фойдали маҳсулотлари ва хизматлари ҳақида банкнинг сайтида, мобил иловасида, шунингдек ижтимоий тармоқлардаги саҳифаларида батафсил маълумот тақдим этилган:

На мероприятии, прошедшем в доме милосердия №30 в Ташкенте, каждый ребёнок смог почувствовать себя особенным, а их улыбки стали настоящим доказательством того, что доброта и внимание способны изменить мир к лучшему.
Первый отечественный цифровой банк в Узбекистане ANORBANK в этом году отметил четыре года успешной работы на рынке финансовых услуг. В честь этого события банк провёл благотворительный праздник для воспитанников дома милосердия №30 в Ташкенте.
Более 100 детей в возрасте от 7 до 17 лет приняли участие в празднике. Для них были организованы различные музыкальные конкурсы, химическое и танцевальное шоу. Гвоздём программы стало выступление знаменитого иллюзиониста Дмитрия Полякова, которое вызвало бурю эмоций у юных зрителей.
Для создания праздничного настроения на мероприятии выступила танцевальная группа InTrend. В течение всего праздника территория была наполнена смехом и радостными криками детей.
В завершении мероприятия ребята насладились серпантинным шоу, а также для них был организован праздничный обед.
В честь своей годовщины ANORBANK также представил отчётный ролик, подчеркнув в нем свои достижения и укрепление позиций на рынке финансовых услуг Узбекистана.
Информацию о современных полезных и универсальных продуктах, а также услугах ANORBANK можно получить на сайте банка, в приложении и на страницах в социальных сетях.