23-25 октябрь кунлари Central Asian Expo кўргазма маркази барча автомобиль ишқибозлари учун ўз эшикларини очади. Бой мерос ва замонавий технологияларга эга бўлган афсонавий MG компанияси Британия услубини ўзида мужассам этган флагман моделлари билан таништириш мақсадида Tashkent International Auto Show (TIAS) стендига ташриф буюришга таклиф этади.
Кўргазмада MG ҳар қандай дидга мос моделларни, жумладан, машҳур Cyberster родстери, 7 спорт лифтбеки ва қулай HS ва ZS кроссоверларини тақдим этади. Ушбу автомобиллар нафислик ва илғор технологияларга эга бўлиб, бу брендга ҳатто энг талабчан ҳайдовчиларни ҳам қониқтиришга имкон беради. MG спорт руҳиятининг рамзи бўлган ZS модели кучли двигатели ва замонавий дизайни туфайли бутун дунёда машҳурликка эришди. Кўргазмага ташриф буюрувчилар тақдим этилган автомобилларни нафақат кўриши, балки шахсан синовдан ўтказиши ҳам мумкин.
Бундан ташқари, MG унутилмас шоу ваъда қилмоқда. Илғор автомобиллар билан танишишдан ташқари, меҳмонларни интерактив кўнгилочар тадбирлар, фото-зоналар ва Британия автомобиль ҳашамати муҳитига шўнғиш имконияти кутмоқда.
"Биз TIAS кўргазмасида иштирок этишдан ва энг сўнгги моделларимизни кенг жамоатчиликка тақдим этишдан жуда хурсандмиз. Ишончимиз комилки, автомобилларимиз Ўзбекистон аҳолисида унутилмас таассурот қолдиради. Бу MG сифати ва услубини шахсан баҳолаш, шунингдек, мутахассисларимиз билан танишиш ва батафсил маслаҳат олиш учун мукаммал имкониятдир" – деди MG Motor компаниясининг Ўзбекистондаги бош директори Константин Валиховский.
MG стендига ташриф буюриб, TIAS кўргазмасида автомобиль санъатининг ўзига хос муҳитидан баҳраманд бўлиш мумкин.
MG автомобилларини йиғиш Хитойнинг энг йирик автомобиль ишлаб чиқарувчиларидан бири бўлган SAIC Motor заводида амалга оширилмоқда, у кетма-кет 18 йилдан ортиқ вақт давомида Хитойда ишлаб чиқариш бўйича юқори ўринни сақлаб келмоқда. SAIC Motor халқаро ишлаб чиқариш сифати стандартига жавоб берадиган дунёдаги энг йирик автомобиль экспортчиларидан бири ҳисобланади.

С 23 по 25 октября выставочный центр Central Asian Expo откроет двери для всех любителей автомобилей. Компания MG, легендарный бренд с богатым наследием и современными технологиями, приглашает посетить стенд на Tashkent International Auto Show (TIAS), чтобы познакомиться с флагманскими моделями, олицетворяющими дух британского стиля.
mg motor, реклама
На выставке MG представит модели на любой вкус, включая знаковый родстер Cyberster, спортивный лифтбек 7 и комфортабельные кроссоверы HS и ZS. Эти автомобили несут в себе элегантность и передовые технологии, что дает возможность бренду удовлетворять даже самых взыскательных водителей. Модель ZS, символ спортивного духа MG завоевала популярность во всем мире благодаря мощному двигателю и стильному дизайну. Посетители выставки смогут не только увидеть, но и лично протестировать представленные автомобили.
Кроме того, MG обещает незабываемое шоу. Помимо знакомства с передовыми автомобилями, гостей ждут интерактивные развлечения, фото-зоны и возможность погрузиться в атмосферу британской автомобильной роскоши.
«Мы очень рады принять участие в выставке TIAS и представить наши последние модели широкой публике. Мы уверены, что наши автомобили произведут на жителей Узбекистана незабываемое впечатление. Это идеальная возможность лично оценить качество и стиль MG, а также познакомиться с нашими специалистами и получить подробную консультацию», – поделился Константин Валиховский, генеральный директор MG Motor в Узбекистане.
Посетив стенд MG, можно насладиться уникальной атмосферой автомобильного искусства на выставке TIAS.
Сборка автомобилей MG происходит на заводе одного из крупнейших китайских автопроизводителей SAIC Motor, который сохраняет топовую позицию по китайскому производству более 18-ти лет подряд. SAIC Motor – один из крупнейших в мире экспортеров автомобилей, соответствующий международному стандарту качества производства.