27 апрель куни Бухоро вилоятида Chery автомобиль брендининг Ўзбекистондаги расмий дистрибютори бўлган ADM Global компаниялар гуруҳи томонидан навбатдаги With Chery With Love (WCWL) тадбири ўтказилди.
Тадбирда Бухоро, Навоий, Хоразм, Қашқадарё, Сурхондарё вилоятлари ҳамда Қорақалпоғистондан бўлган Chery Tiggo 8 Pro ва Chery Tiggo 8 Pro Max автомобиллари соҳиблари иштирок этдилар.
Бухоро шаҳридан бошланиб, Bukhara Desert Oasis`гача бир соат давом этадиган қарийб 50 км масофали маршрут турли йўл қопламаларини ўз ичига олган эди. Маршрут давомида автомобиллар эгалари ҳам равон асфальт йўлларни, ҳам шағалли ва қумли қисмларга эга бўлган мураккаб тўсиқларни босиб ўтдилар. Бу кроссоверларнинг турли хил йўлсизлик шароитларида ўтувчанлиги, бошқарилувчанлиги ва умумий чидамлилигини синаб кўриш ҳамда минтақада мавжуд бўлган мураккаб йўлларда саёҳат учун ишончлилигига амин бўлиш имконини берди.
Фаол дам олиш шинавандилари учун квадроциклларда, туяларда ва отларда қизиқарли саёҳатлар ташкил этилди. Бу тадбирлар меҳмонларга ўзини тадқиқотчи сифатида ҳис қилиш, атрофдаги табиатнинг гўзаллигидан баҳраманд бўлиш ва энергия олиш имконини яратди.
Миллий ошпазлик анъаналарига алоҳида эътибор қаратилди. Катта пазандалик мусобақаси ўтказилиб, унда меҳмонлар миллий таомларни тайёрлаш бўйича ўз маҳоратларини намойиш этдилар ва таом тайёрлаш сирлари билан ўртоқлашдилар. Пазандалик мусобақаси иштирокчилари томонидан тайёрланган турли хил таомлар татиб кўрилгандан сўнг, уларнинг барчаси шу қадар мазали чиққани сабабли ғолибни аниқлаш имкони бўлмади ва мусобақада дўстлик ғалаба қозонгани маълум қилинди.
Марказий майдонда ёрқин кўнгилочар дастур намойиш этилди. Профессионал бошловчи ва диджей оташин ритмлар орқали байрамона муҳитни яратдилар. Иммерцион театр томошабинларни миллий афсоналар ва анъаналарнинг мафтункор оламига чўмдириб, уларга воқеаларнинг бевосита иштирокчисига айланиш имконини берди.
Бухоро вилоятининг анъанавий мусиқа асари — «Мавриги»ни маҳорат билан ижро этган рақс жамоаси ва мусиқачиларнинг чиқиши томошабинларни миллий колорит муҳитига сингдириб, қадимий анъаналар қувватини ҳис этиш имконини берди.
Кечқурун ташкилотчилар мулоқот учун қулай муҳит яратиб, гулхан ёқдилар. Бу меҳмонларга дам олиш, лаҳзадан завқланиш ва байрам ҳақидаги таассуротларини алмашиш имконини берди.
ADM Global компаниялар гуруҳи томонидан ташкил этилган мазкур тадбир автомобиллар эгаларини миллий маданият ва замонавий кўнгилочар ҳодисалар билан бирлаштириб, барча йиғилганларда унутилмас таассуротлар ва ҳар бир меҳмоннинг хотирасида ёрқин из қолдирди.
Chery бренди томонидан ташкил этилган WCWL халқаро лойиҳаси автомобиллар эгаларини ягона ғоя, мақсад ва бренд билан бирлаштиришга мўлжалланган. Лойиҳа формати мижозлар учун тадбирлар шаклида амалга оширилади.
Бу тадбир туфайли турли ҳудудлардаги автомобиллар эгалари бир-бирлари билан танишиб, ўз автомобиллари ҳақида ижобий таассуротлари ва фикрлари билан ўртоқлашдилар.
WCWL Ўзбекистондаги турли Chery русумли автомобиллар соҳиблари учун мунтазам равишда ўтказилади ва Chery автомобиль брендининг Ўзбекистондаги расмий дистрибютори бўлган ADM Global компаниялар гуруҳи томонидан ташкил этилади.

27 апреля в Бухарской области состоялось очередное мероприятие With Chery With Love (WCWL), организованное группой компаний ADM Global, официальным дистрибьютором автомобильного бренда Chery в Узбекистане.
В мероприятии приняли участие автовладельцы Chery Tiggo 8 Pro и Chery Tiggo 8 Pro Max из Бухарской, Навоийской, Хорезмской, Кашкадарьинской, Сурхандарьинской областей и Республики Каракалпакстан.
Часовой маршрут около 50 км со стартом в Бухаре и финишем в Bukhara Desert Oasis включал различные дорожные покрытия. На протяжении маршрута автовладельцы преодолевали как ровные асфальтированные дороги, так и пересечённую местность с гравием и песчаными участками. Это дало возможность проверить проходимость, управляемость и общую выносливость кроссоверов в разнообразных условиях бездорожья и убедиться в их надёжности для путешествий по пересечённой местности региона.
Для любителей активного отдыха были организованы захватывающие катания на квадроциклах, верблюдах и лошадях. Эти мероприятия дали возможность гостям почувствовать себя исследователями и первопроходцами, насладиться красотами окружающей природы и зарядиться энергией.
Особое внимание было уделено национальным кулинарным традициям. Прошла грандиозная кулинарная битва, где гости демонстрировали мастерство в приготовлении национальных блюд и поделились секретами приготовления. После дегустации разнообразных блюд, приготовленных участниками кулинарного поединка, все они оказались настолько вкусными, что в итоге победила дружба.
На центральной площадке развернулась яркая развлекательная программа. Профессиональный ведущий и диджей создавали атмосферу праздника зажигательными ритмами. Иммерсионный театр погрузил зрителей в завораживающий мир национальных легенд и преданий, дав им возможность стать непосредственными участниками шоу.
Выступление танцевального коллектива и музыкантов, мастерски исполнявших мавриги — традиционные музыкальные произведения Бухарской области, погрузило зрителей в атмосферу национального колорита и дало возможность ощутить энергетику древних традиций.
Вечером организаторы разожгли костёр, создав уютную обстановку для общения. Это помогло гостям расслабиться, насладиться моментом и обменяться впечатлениями о проведённом празднике.
Мероприятие, организованное группой компаний ADM Global, объединило автовладельцев национальной культурой и современными развлечениями, подарив незабываемые впечатления всем присутствующим и оставив яркий след в памяти каждого гостя.
Международный проект WCWL, организованный брендом Chery призван объединять автовладельцев общей идеей, целью и брендом. Формат проекта проходит в виде клиентских мероприятий.
Благодаря подобному мероприятию автовладельцы из разных регионов познакомились друг с другом, делились положительными впечатлениями и мнениями по поводу своих автомобилей.
WCWL проводится регулярно для владельцев разных моделей автомобилей Chery в Узбекистане и организовывается группой компаний ADM Global, официальным дистрибьютором автомобильного бренда Chery в Узбекистан.